Szanowni Państwo,

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

K-Link Poland z grupą dystrybutorów rozpoczął Nowy Rok uczestnicząc 7 stycznia 2018 roku w  uroczystościach z okazji 17 lat działalności K-LINK INTERNATIONAL w Malezji. To było niesamowite wydarzenie i potężny zastrzyk energii 5500 uczestników oszalałych z radości. Całkowita wymiana pokoleniowa i era nowych technologii. Firma odnosi spektakularne sukcesy w Chinach i w regionie Azji, podziwiamy i gratulujemy naszym kolegom!

Kilka zdań od Zarządu firmy:
Kiedy zatrzymujemy się i zastanawiamy nad naszymi osiągnięciami, jesteśmy dumni z lat, które rozwinęły biznes K-link. Od 2000 roku włożyliśmy ogromny wysiłek w budowanie idealnej firmy dla naszych liderów. Osiągnięcia i tak dynamiczny rozwój  firmy to konsekwentna praca wielu Managerów, którzy przez te wszystkie lata pracują intensywnie nad nowymi produktami i wprowadzonym planem marketingowym z korzyścią dla naszych liderów. Wierzymy, że solidna podstawa jest niezbędna w rozwoju ich kariery. Nasze motto roku 2018, to „Silna Dyscyplina Wyzwala Ogromny Sukces” kładziemy nacisk na przyjęcie dyscypliny w rozwijaniu kariery K-LINK, ponieważ wierzymy, że poziom sukcesu jest określany przez poziom dyscypliny. Po 17 latach, stworzyliśmy potężną firmę w 40 krajach z 43 Królewskimi Ambasadorami. K-Link ma bardzo ambitne plany i obiecuje przezwyciężyć przyszłe wyzwania i poprowadzić nas do królestwa sukcesów i dobrobytu.
Pragniemy serdecznie podziękować, że jesteście z nami i z okazji 17 rocznicy firmy chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla całej rodziny K-LINK. Dziękujemy i do zobaczenia na szczycie sukcesu!